Otázka poradny číslo 2901

Dobry den mam moznost nastoupit do zamestnani do Nemecka insolvence se mi radne strhava v čr uz 2,5 roku kdyz budu mit v nemecku vetsi plat zvíší se mi splatka na insolvenci?predem dekuji za dotaz
tvrdikvaclav@seznam.cz
10. září 2018 v 12:56

Odpověď

V době trvání schváleného oddlužení má dlužník informační povinnosti dle ustanovení § 412 odst. 1, písm. d )a e) IZ, tedy že nesmí zatajovat žádný ze svých příjmů a pravidelně musí předkládat přehledy o všech svých příjmech. V případě zvýšeného příjmu dojde ke zvýšení splátky. S pozdravem JUDr. Pavel BERGER, advokát, insolvenční správce
Pavel Berger
11. září 2018 v 19:21