Otázka poradny číslo 2754

Hezký den pane Doktore, lze se proti zamítnutí oddlužení pokud mám smysluplné argumenty odvolat?
milos22@gmail.com
11. ledna 2018 v 15:24

Odpověď

Dobrý den, proti rozhodnutí, jímž soud neschválí oddlužení se dlužník odvolat může (srov. § 405 odst. 5 IZ). S pozdravem JUDr. Pavel BERGER, advokát, insolvenční správce
Pavel Berger
12. ledna 2018 v 12:42