Soubor movitých věcí

 
 
Kategorie Movitý majetek
Kraj Středočeský kraj
Cena Dohodou
Přidáno dne 10. března 2020 v 13:18
Čas do konce 32 dní 20 hodin 22 minut
Spis MSPH 77 INS 19115 / 2018, dlužník BELTISSIMO, s.r.o.
Ins. správce Ing. Lee Louda

Insolvenční správce Ing. Lee Louda, Ph.D., nabízí k prodeji movitý majetek z majetkové podstaty dlužníka BELTISSIMO, s.r.o., IČO: 48589608, Praha 3, Žerotínova 1133/32, PSČ 130 00 (dále jen „Dlužník“). Insolvenční řízení Dlužníka je vedené u Městského soudu v Praze pod sp. zn. MSPH 77 INS 19115/2018. Dlužník provozoval v České a Slovenské republice síť obchodů s obuví a doplňky luxusních italských a německých, anglických aj. světových značek. Obuv pánská a dámská, na různé sezony, sportovní i společenská: PURA LOPEZ, KARL LAGERFELD, LOVE MOSCHINO, FRATELLI ROSETTI, BRECOS, P.FLOWERS, LONGCHAMP, HUGO BOSS, DOUCALS, GUARDIANI, MORESCHI, POLLINI, LERRE, FIORENTINY + BAKER, ARMANI, KOIL, BOEMOS, CARMENS, CHIARA FERRAGNI, NAPOLEONI, PASCUCCI, AGL (Attilio Giusti Leombruni), ALBANO, FABIO RUSCONI, VOILE BLANCHE, DUCA DEL COSMA. Kabelky, peněženky, pásky aj.: Pomikaki, Armani, Chiara Ferragni, RLL, Hugo Boss, Longchamp, Love Moschino, KOIL.

Do majetkové podstaty Dlužníka byl sepsán movitý majetek (skladové zásoby) a vybavení obchodů. Jedná se o cca 1650 párů obuvi, kabelky, peněženky, pásky aj. doplňky italských luxusních značek. Majetek je blíže specifikován v soupisu majetkové podstaty ze dne 17.1.2020, zveřejněného na insolvenčním rejstříku v insolvenčním řízení Dlužníka pod č. B-42. Jedná se o položky soupisu majetkové podstaty číslo 
1-34 a 36-45.

Majetek je zabalený na paletách a bezpečně uskladněn. K uskladnění došlo před krátkým časem po detailní kontrole a inventuře, při které byly všechny typy a druhy obuvi a ostatní majetek nafoceny.

Fotografie nabízeného majetku:

https://insol.rajce.idnes.cz/Beltissimo_SD/ 

https://insol.rajce.idnes.cz/Beltissimo_NS/ 

Zpeněžení majetku zapsaného do majetkové podstaty podléhá režimu zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení. (insolvenční zákon).

Insolvenční správce nabízí položky soupisu majetkové podstaty číslo 1 až 45 k přímému prodeji za následujících podmínek:
- Prodáno bude zájemci, který učiní nejvyšší nabídku.
- Kupní cena bude na účet majetkové podstaty zaplacena nejpozději ke dni podepsání smlouvy o postoupení pohledávky.- Lhůta k podávání nabídek je do 25.11.2020 (12:00 hod).
- Insolvenční správce si vyhrazuje právo kteroukoli z nabídek bez udání důvodu odmítnout a soutěž bez udání důvodu zrušit.
- Nabídky je nutno podat jednotlivě na každou položku soupisu majetkové podstaty zvlášť v cenách bez DPH a to na email: lee.louda@louda-is.cz nebo na adresu insolvenčního správce: Ing. Lee Louda, PhD., Vodičkova 41, 110 00 Praha 1.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace se obraťte na: lee.louda@louda-is.cz. 

V odpovědi uveďte vždy své celé jméno, kontaktní údaje a značku "Beltissimo - Boty".


Odeslat dotaz

Obrázek CAPTCHA
Generovat jiný obrázek

Galerie