Prodej rodinného domu 104 m², Přelouč

 
 
Kategorie Nemovitosti » Domy
Kraj Pardubický kraj
Cena 800 000 Kč
Přidáno dne 16. května 2018 v 14:36
Čas do konce 13 dní 15 hodin 7 minut
Spis KSPA 59 INS 24082 / 2014, dlužník Střecha Jiří
Ins. správce AS ZIZLAVSKY v.o.s.
Insolvenční správce AS ZIZLAVSKY v.o.s. nabízí v rámci insolvenčního řízení KSPA 59 INS 24082 / 2014 rodinný dům 4+1, která se nachází v ulici Čechova 613, 535 01 Přelouč, okres Pardubice, Pardubický kraj, to vše na pozemku parc. č. St. 592/1, jehož součástí je stavba č. pop. 613 (bydlení) a dále pozemku parc.č. 776/27, včetně součástí a příslušenství, vše v katastrálním území Přelouč, v obci Přelouč, Pardubický kraj, zapsáno na listu vlastnictví č. 435, Katastrálním úřadem pro Pardubický kraj, katastrálním pracovištěm Pardubice.Rodinný dům č. pop. 613 je zděným, krajním řadovým, přízemním rodinným domem. Rodinný dům je nepodsklepený, obdélníkového půdorysu, se sedlovou střechou. Hlavní vstup do domu je v úrovni přilehlé komunikace.Dispoziční řešení: RD je koncipován jako 3+1, obsahuje 3 pokoje a kuchyni s jídelnou, verandu a koupelnu. Přístup je umožněn dvěma vchody – hlavní je verandou, orientovaný do ulice Čechova a vedlejší je umožněn ze dvora.

Konstrukční řešení: Rodinný dům je proveden jako zděný z cihel plných pálených s kamennou podezdívkou a betonovými pasy z prokládaného betonu, se sedlovou střechou z dřevěných krovů a krytinou z keramických bobrovek. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Stropy tvoří buď betonové nosníky, nebo jsou polospalné s rovným podhledem. Vnější omítky jsou štukové. Okna jsou dřevěná zdvojená, vstupní dveře dřevěné prosklené. Dveře do dvora jsou plastové, vnitřní dveře jsou náplňové do ocelových zárubní nebo chybí. Krytinu podlah jsou tvořeny parketami, prkennými podlahami, keramickou dlažbou a koberci. Vnitřní omítky jsou vápenné hladké, v koupelně je vyzděn a obložen keramickým obkladem sprchový kout. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a malým bojlerem/průtokovým ohřívačem. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým vařičem. Vytápění je řešeno dvěma kamny na tuhá paliva.Stavebně technický stav: Dle sdělení dlužníka, byl rodinný dům postaven v roce 1922, k datu prodeje je jeho stáří 96 let. Běžná údržba ani opravy nejsou prováděny. Všechny prvky krátkodobé životnosti jsou na hranici či za hranící životnosti a pro užívání objektu v běžném standardu bude nutná jejich výměna. RD je vybydlený a jeho stavebně-technický stav je velmi špatný, určený k celkové rekonstrukci.Příslušenství rodinného domu na pozemku parc. č. st. 592/1 tvoří: - zděná kolna v havarijním stavu. - zděná garáž v havarijním stavu - přípojky inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektro) - oplocení, branka, brána, zpevněné plochy.Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli - podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Nemovitost je zpeněžována prostřednictvím zprostředkovatele, společnosti INSOLVENCY REAL, s.r.o. V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana IDavida Humlhanze na telefonním čísle 777 677 777 nebo prostřednictvím e-mailové adresy humlhanz@insolvencyreal.cz.

Odeslat dotaz

Captcha image
Generovat jiný obrázek

Galerie